Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle

Jesteśmy Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową w Mysiadle,. Założoną przez Stowarzyszenie na rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata. Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci,. Które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę. Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym panują jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich,. Nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty.

OVERVIEW

This site szkolawmysiadle.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have scanned twenty pages within the web site szkolawmysiadle.pl and found twelve websites interfacing with szkolawmysiadle.pl. There is two mass web accounts enjoyed by szkolawmysiadle.pl.

SZKOLAWMYSIADLE.PL RANKINGS

This site szkolawmysiadle.pl is seeing alternating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for szkolawmysiadle.pl

Traffic ranking (by month) for szkolawmysiadle.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolawmysiadle.pl

HIP HOP dla Pragi

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mysiadle, w swoim czasie wolnym, ćwiczą hip-hop wraz z panem Dobromirem, by nagrać płytę-cegiełkę. Przedsięwzięciu będą towarzyszyć koncerty promujące akcję. Piątek, 17 grudnia 2010. Wielki dzień - koncert w naszej szkole.

WHAT DOES SZKOLAWMYSIADLE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawmysiadle.pl Mobile Screenshot of szkolawmysiadle.pl Tablet Screenshot of szkolawmysiadle.pl

SZKOLAWMYSIADLE.PL HOST

We found that a lone root page on szkolawmysiadle.pl took eight hundred and twelve milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider szkolawmysiadle.pl not secure.
188.40.131.151

I discovered that szkolawmysiadle.pl is employing the Apache os.

Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Jesteśmy Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową w Mysiadle,." We observed that the web site also stated " Założoną przez Stowarzyszenie na rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata." It also stated " Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci,. Które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę. Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym panują jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich,. Nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty."

SEEK MORE BUSINESSES

ZPO w Wołowicach

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW - SZKOŁA PODSTAWOWA.

Zespół Szkół w Pawłowie - Witamy!

Zespół Szkól w Pawłowie zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. Adaptacja pomieszczenia na łazienki dla dzieci z Oddziału Publicznego. Przedszkola w Pawłowie oraz remont bloku żywieniowego. W Zespole Szkół w Pawłowie. Kąpie się w słońcu czerwiec wesoły,. Ptaki śpiewają w gęstwinie liści. Po raz ostatni idą do szkoły.

Szkoła Wspierania - Strona główna

Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju! Wystarczy, że w swojej deklaracji PIT wpiszesz nasz numer KRS. Przeczytaj więcej, o tym jak prawidłowo wypełnić formularz.

ADUR - szkoła wspinania. Kursy skałkowe, kursy taternickie, turystyka zimowa, szkolenia wysokościowe

Kursy i obozy skałkowe zagraniczne. Wspinaczka indywidualna z instruktorem w Górach. Letni kurs zaawansowanych technik turystyki górskiej. Niebezpieczeństwa gór - warunki letnie.

Szkola w Yorku Polska Szkoła w Yorku

Jak zapisać dziecko do szkoły. Witamy na stronie Polskiej Szkoły Sobotniej w Yorku. Polska Szkoła Sobotnia w Yorku została utworzona w 2009 roku przez Polonijną Organizację w Yorku. Istniejemy od niedawna, ale mamy nadzieję na trwałe wpisać się w życie Polonii w Yorku. Szkoła prowadzi zajęcia w soboty wyznaczone w Kalendarzu. Odwiedzajcie naszą stronę często, przesyłajcie swoje uwagi i pomysły. Drodzy Rodzice i Uczniowie! .